MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

НЕЛА Фризерски салон

Friday, 24 July 2020 13:19
Rate this item
(1 Vote)

Фризерски салон во Куманово. Се наоѓаме на одлична локација. 

Услуги што ги нудиме:
- Шишање
- Фенирање
- Фризури за свечености
- Фарбање
- Др. Услуги
За сите информации Ви стоиме на располагање! КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ!

Работно време:
Пон - Пет: 10:00 - 22:00
Саб - Нед: не работи

e-mail: 
web: 

fb Instagram

 

Read 139 times Last modified on Thursday, 13 August 2020 12:42
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org