MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Зона експрес

Thursday, 23 July 2020 13:22
Rate this item
(0 votes)

Компанијата ЗОНА ЕКСПРЕС претставува сервис за разладни уредиКомпанијата ЗОНА ЕКСПРЕС претставува сервис за разладни уреди
- Сервис за сите видови транспортни разладни уреди- Сервис за разладни системи, ладилници, витрини- Овластен сервис за разладните системи CARRIER TRANSICOLD - Винклување на електро мотори.
Реномираната компанија ЗОНА ЕКСПРЕС од Гевгелија постои од 1989 година. Компанијата е познато име во сегментот на разладни уреди и опрема, а особено е специјализирана за сервисирање на транспортни разладни уреди. Во рамките на својата дејност како компанија имаме многу придонесено во развојот на сообраќајот, транспортот и шредицијата во Македонија. Наша главна дејност е сервисирање и одржување на разладни уреди од светски познатите брендови CARRIER TRANSICOLD и THERMO KING.
ЗОНА ЕКСПРЕС на своите клиенти им обезбедува и квалитетен сервис за сите видови товарни возила, кој го реализираме со сопствената up to date услуга, при што ги почитуваме сите ЕУ стандарди и регулативи.

Работно времe
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Саб - Нед: не работиме

e-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

 

Read 146 times Last modified on Thursday, 23 July 2020 13:31
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org