MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Техно-аларм

Monday, 20 July 2020 12:54
Rate this item
(0 votes)
 
 
Компанијата ТЕХНО - АЛАРМ се занимава со производство, промет, монтажа и сервис на:
- Системи за рано откривање на пожар и автоматско гасење на пожар
- Системи за детекција на кражба
- Видео мониторинг системи
- Системи за регистрација на влез-излез, со ограничен пристап
- Изведување на електро инсталации
 
Работно време:
Пон - Пет:  08:00 - 16:00
Саб - Нед: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Read 103 times Last modified on Monday, 20 July 2020 13:01
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org