Облека | Обувки | Накит

Почетна :: Облека | Обувки | Накит

НОБЛ Татјана

Wednesday, 22 July 2020 13:14
Rate this item
(0 votes)

НОБЛ е компанија која постои од 1990 година
Како основна и прва дејност на НОБЛ е текстил.
Специјализирани сме за изработка на производи од текстил по порачка  во мали и големи серии.Изработуваме униформи по мерка на секој промотер/вработен.Исто така се изработуваат и секаков вид на трикотажа во мали серии (маици,тренерки и сл).Произведуваме и кецели, перници, и се што ќе побараат нашите клиенти,а што може да се сошие во нашиот погон. Досега имаме изработено текстил во вид на ун иформи или слИсто така изработуваме и повеќекратни маски за заштита од трикотажа во два слоја.
Втората дејност на НОБЛ e БТЛ агенција која повеке од 19 години постои на пазарот во Македонија извршувајки промотивни активности на најпрофесионално можно ниво. Нашиот тим брои околу 80 промотери во Скопје и уште 70 во сите поголеми градови низ Македонија

Работно време:

Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: 08:00 - 20:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.:

fb Instagram

Read 701 times Last modified on Wednesday, 22 July 2020 13:33
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org