Кафе Барови | Пабови

Почетна :: Кафе Барови | Пабови

 

logo

Работно време:

Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail:
web:

fb Instagram

 

18198381 740803569424327 8592598447166619730 n

Работно време:

Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

 

18157665 1523168507755029 1645822471057315938 n

Работно време:

Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

 

24991452 2016866321915534 301102393716341202 n

 One of the newest and coolest place in town. It is located in the area Crnice near ‘Simpo’ in the center of Skopje. The bar has a friendly environment, urban cool decor and ‘hard rock cafe’ character. Friendly-minded staff serve various types of beverages such as beer, wine, cocktails, but don’t hesitate to ask them for coffee, soft drinks and snacks

Each night Beerтија Pub provides unique entertainment options, from unplugged gigs to live mixing by the best DJs. Rock music dominates the place! In ROCK we trust!

Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail:
web:

fb Instagram

 logo
 
Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

68323967 2314739588614097 7218618355488391168 n

CASA CUBANA – ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ГО ВКУСОТ НА КАРИБИТЕ

Бидете дел од најлудите забави во стилот на Куба, со ритмови, музика и движења помешани со оригиналниот вкус на латино салса и почувствувајте ја енергијата и атмосферата која едноставно ќе ве остави без зборови. Дали сте за кафе или коктел, или да уживате во кубански и меѓународни рецепти направени за вашето задоволство, Casa Cubana е вистинскиот избор за вас. “Casa Cubana” е местото со најкомплетна неделна програма од Среда до Недела со дневни и ноќни журки кои ги сплотуваат сите љубители на лaтинo ритaмoт, Зумбaтa и едноставно луѓето кои сакаат добро да се забавуваат и да се дружат. А кој не би сакал нели?

Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Убав амбиент , прекрасна атмосфера
In the center of the city between HalkBank and Mozzart Bet
 
Работно време:
Пон - Чет: 00:00 - 24:00
Пет - Нед: 00:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Чет: 09:00 - 01:00
Пет - Нед: 09:00 - 01:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org