Хотели

Почетна :: Хотели : Мотели : Хостели : Вили

Hotel Vlaho

Thursday, 04 June 2020 12:53
Rate this item
(1 Vote)

 

Хотел Влахо е лоциран во центарот на Скопје, веднаш зад Универзалната сала и нуди 14 луксузни соби и 9 ексклузивни апартмани. Чест ни е да Ве информираме дека сме рангирани со 4 звезди и дека на нашите гости можеме да им обезбедиме највисок квалитет на престој и услуги, со што тие би се чувствувале како да се во својот дом.

Работно време:
Пон - Чет: 12:00 - 24:00
Пет - Нед: 12:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.: www.hotelvlaho.com

fb Instagram

Read 1376 times Last modified on Tuesday, 16 June 2020 07:49
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org