MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

ТДПТ АЛЕА НЕДИМ ДООЕЛ

Среда, 10 Јуни 2020 13:28
Rate this item
(1 Vote)

Т.Д. Алеа ДООЕЛ Скопје е компанија формирана 1993. год. Со многу труд и следејќи го општиот тренд и развиток на технологиите Т.Д. Алеа се здоби со награда за втор најдобар трговски објект во 2011-та год. доделена од Град Скопје.

Работно време:
Пон - Нед: 08:00 - 22:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web: www.alea.com.mk

fb Instagram

Read 120 times Last modified on Четврток, 11 Јуни 2020 13:23
More in this category: Пантерфарм »
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org