MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Аптека Анни Фарм 1

Friday, 08 May 2020 13:07
Rate this item
(1 Vote)

Аптеките на ДНА АННИ ФАРМ имаат континуирано збогатување на портфолиото со производи, постојано го подобруваат позиционирањето на пазарот и достапност до нашите ценети клиенти.

Нудејќи стручна помош, здравствени совети, совети за употреба и дозирање на медикаментите во континуитет се посветуваме на подобрување на општото здравје на нашите клиенти. Затоа нашето мото е:
Да се грижиме за Вашето здравје заедно!!!

По што се одвојува Аптека ДНА АННИ ФАРМ од останатите аптеки:
Увозници сме за мезотерапевски ампули МССМ МезоТерапија.
Увозници сме за Dermaroller Dermapen.
Дистрибутери сме за Хиалуронски ампули Revanesse 25mg/ml.
Имаме промоции секој месец на 12 производи со намалени цени во BETTY Аптеки.

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 21:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
webwww.annifarm.mk

fb Instagram

Read 108 times Last modified on Tuesday, 12 May 2020 12:44
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org