MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Viola Beauty Center e спа центар кој постои веќе 5 години. Лоциран е во центарот на градот Битола во близина на Саат Кулата.
Viola beauty
Viola relax
Viola fitness
Viola hair and style
Со помош на врвната козметика на Thalgo, апаратурата и стручниот кадар, за вас обезбедуваме комплетна животна промена. Почнувајќи од: решавае на проблемите со вашата кожа, емоционалната грижа за самите себе, грижата за своето тело во однос на изгледот и од нутриционистички аспект кој ќе прикаже неспоредливи резултати. 

Работно време:
Пон - Саб: 09:00 - 20:00
Недела: не работиме

e-mail: 
webwww.violabeautycenter.com.mk

fb Instagram

 

Работно време:
Пон - Пет: 10:00 - 22:00
Саб - Нед: не работи

e-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb InstagramРаботно време:

Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: не работи

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

magnus logo

МАГНУС претставува специјален фитнес центар наменет за мажи и жени кои сакаат да се чувствуваат здраво и енергично. Нашата цел е брзото темпо на живот, стресот и депресијата да ги замениме со активност , квалитетен живот и совршена фигура.

Магнус располага со неколку комплетни и ексклузивно опремени сали за Вашиот апсолутен комфор и убаво чувство додека вежбате. Магнус центарот содржи  две гардероби со туш кабини кои постојано се подготвени комплетно да одговорат на потребите на нашите клиенти по завршувањето на физичката активност. Во комплексот е вклучена и финска сауна која е императив за подобрување на имунолошкоиот систем и квалитетот на целокупното здравје и може да се користи одделно или во комбинација со тренинзите. Како во сите модерни светски фитнес центри и во нашиот се наоѓа солариум, кој Ви обезбедува природен бронзен тен, а со стимулација на витаминот Д го подобрува квалитетот на сонот и го подигнува нивото на имунитетот што е особено значајно во зимскиот период. Сите Ваши тренинзи се одвиваат со постојана придружба и совети од стручни лица, експерти во фитнес и останатите спортови.

Во нашиот комплекс има и катче за релаксација ,каде може да се освежите, но и да добиете стручни совети за тоа како да напредувате. Во прилог на тоа е и нашата мини дрогерија со најразлични витамини, минерали, протеини и останати суплементи кои му се потребни на Вашето тело за да ја одржува својата енергија и цврстина во секојдневнта активност.

Издвоивме и посебни пакети со најразлични поволности пред се затоа што сакаме да создадеме тренд на вежбање и здрав, квалитетен начин на живот.Обезбедивме попуст за семејства од 20% и попуст за групи над 5 члена кои организирано ќе доаѓаат во нашиот фитнес центар.

Нашето мото и цел е да ја подржиме жената во своите намери да биде здрава, витка и да ја задржи посакуваната цврстина на телото, без разлика на годините. Имајте совршена силуета! Ве очекуваме во МАГНУС.

Работно време:

Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: не работи

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:www.magnus.com.mk

fb Instagram

 

13178994 799974013436418 4225510394523110976 n

Работно време:

Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: не работи

e-mail:
web:

fb Instagram

 

10389510 312154155607722 7393710502826670784 n

Работно време:

Пон - Саб: 10:00 - 20:00
Нед: не работи

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: не работи

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

logo

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: не работи

e-mail:
web:

fb Instagram

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org