MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

 

logo

ПЗУ Д-р Бато специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација од Куманово работи повеќе од 20 години. Тимот е предводен од искусен специјалист по физикална медицина и рехабилитација. Низ просториите на ординацијата се поминати преку 12 000 пациенти. Познати сме во нашата средина како успешен тим кој го подигнал стандардот на лекување и рехабилитација, како и односот кон пациентите на европско ниво. Освен класична физикална медицина ние сме единствена ординација каде се спроведуваат специфицирани услуги од мануелна вертебротерапија (хиропрактика) т.е. местење на рбетниот столб. Се работи и акупунктура на локомоторниот систем. Процедура на која сме најгорди е ДТС (декомпресивна терапија на рбетот), најсовремена метода на неоперативно лекување на разни видови на крстоболки и ишиалгии која на Запад, посебно во САД последните 15 години има голема експанзија на примена со што се избегнува операција на рбетот.

 

Работно време:
Пон - Нед: 08:00 - 20:00
Пет - Саб: 08:00 - 14:00

e-mail:
web: www.drbato.com

fb Instagram

Работно време:
Пон - Нед: 08:00 - 20:00
Пет - Саб: 08:00 - 14:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Нед: 08:00 - 20:00
Пет - Саб: 08:00 - 14:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web:

fb Instagram

 
Работн
о време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web:

fb Instagram

ортопедија - ординации 

 Работно време:

Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web:

fb Instagram

 
Работн
о време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web:

fb Instagram

Професионална медицинска и релаксациона масажа

За третман во студиото за масажа ”ДАВОР” е потребно да одделите малку време,а да постигнете резултат многу подобар од било каква слична терапија.

Релаксациони масажи:
- масажа на лице
- масажа на стапала
- третмани за слабеење
- термотерапија
- криотерапија
- антицелулитна масажа
- чоколадна масажа
- спортска масажа  

Медицински масажи:
- сколиоза
- кифоза
- дископатија
- дикусхернија
- лумбоишијалгија
- спондилоза
- спортски повреди
- вакум терапија

Здравјето е нашето најголемо и единствено богатство.

 
Работн
о време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web: www.davormasaza.com.mk

fb Instagram

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: не работиме

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web

fb Instagram

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web: www.fizioart-mk.com

fb Instagram

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web

fb Instagram

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org