MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

 

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 18:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Работно време:

Пон - Пет:  07:00 - 01:00
Саб - Нед:  07:00 - 01:00

e-mail: 
web:

fb Instagram

21950093 1693291664014354 1049059122709625278 o

 
Работно време:
Пон - Пет:  07:00 - 01:00
Саб - Нед:  07:00 - 01:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
         This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Саб: 08:00 - 17:00

Нед: Не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Саб: 08:00 - 17:00

Нед: Не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00

Цаб - Нед: 09:00 - 14:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web:

fb Instagram

Villa Bella е фамилијарно воден хотел и ресторан кој се наоѓа во предградието на градот Кавадарци во месноста Моклиште, Ваташа.Новоизграден во 2012 година, овој класичен Boutique хотел е поставен помеѓу безвременски пејзажи и живописна околина на природна убавина.Ние во Villa Bella ја знаеме важноста за тоа колку е потребно да имате забавен и опуштен одмор и поради оваа причина ве уверуваме дека Вашиот престој кај нас ќе биде еден од незаборавните. Ние сме на Ваше располагање во секое време да ви помогнеме со вашите барања за да можете да се почувствувате како дома.Aко имате желба и чувство за авантура и сакате да видите повеќе од убавините кои што ги нуди Македонија ние организираме туристички тури кои ќе одговараат на сите Ваши потреби, започнувајќи од дегустација на вино, до посета на Скопје или Охридското Езеро и многу други возбудливи места кои што ги кријат природните убавините на Македонија.Villa Bella е идеална локација за вашиот настан, без разлика дали тоа е свадба, роденден или некој друг настан или веселба.Во Villa Bella организираме дегустации на вина, но исто така можеме да организираме и посети и дегустации во винарските визби во Тиквешкиот регион.Можеме да понудиме угостителски услуги, музика во живо и простор за 26 лица во нашите 8 соби.Без разлика дали вашиот престој е бизнис или задоволство Villa Bella ќе ви обезбеди совршена можност да доживеете нешто различно и уникатно.

Работно време:

Пон - Саб: 08:00 - 20:00

Нед: 09:00 - 14:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web:www.villabella-mk.com

fb Instagram

Работно време:
Пон - Саб: 08:00 - 20:00

Нед: 09:00 - 14:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web:

fb Instagram

АГРО КАЛЕМ е компанија која што главна дејност и е производство и продажба на трпезно грозје и лозов и овошен саден материјал. Нашите производи се со одличен квалитет. Во срцето на Тиквешијата покрај течението на реката Вардар на 150 м  надморска височина во Тимјаник – Неготино се наоѓаат нашите плантажи со трпезно грозје и расадникот за овошни и лозови садници. Главна цел на компанијата е инвестирање во подобрување на техниките бербата и пакувањето на грозјето и чување во соодветен ладилник. Посебен акцент ставаме на начинот на пакувањето на грозјето и амбалажата за пакување. Инвестирањето во пакувањето на нашите производи значи додавање на вредноста на нашите производи а со тоа и зголемена конкурентност на домашниот и странскиот пазар!

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Page 1 of 2
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org