MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Алиу

Tuesday, 07 July 2020 13:25
Rate this item
(0 votes)

Компанијата "AЛИУ" формирана 1993 година се бави со градежни лимарски работи.

Канцелариите на компанијата се во с. Порој ул. 101 ББ Тетово, додека работилницата се наоѓа во с. Непроштено кај Ренова Фабриката.

Дејности:лим и лимени производи, олуци, алуминиумска браварија, огради - изработка и трговија

 

Работно време:

Пон - Пет: 08:00 - 17:00
Саб - Нед: 08:00 - 12:00

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

fb Instagram

Read 89 times Last modified on Wednesday, 08 July 2020 06:31
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org