MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Kilimi i Home tehtil Ванчо Комерц

Понеделник, 06 Јули 2020 11:42
Rate this item
(1 Vote)

 

Нашата компанија постои на македонскиот пазар од 30 години.Познати сме по трговија на подни подлоги,теписони, а посебно килими
со висок квалитет од повеќе европски фабрики.
Од асортиман покрај основната дејност, продажба на килими, теписони, стази , ПВЦ подни мушами, синтелони,располагаме и со
текстил за домаќинства,како што се:
-Постелнини
-Прекривки
-Јоргани
-Крпи, пешкири ,бањарки
-Пижами
-Долна облека и слично од македонско потекло,како и увозни јоргани од пердуви
Покрај ова, како трговија на мало, работиме и на големо со комплетно уредување на хотели и ресторини со:
-Текстилна програма како што се:
-Постелнини
-Чаршави
-Салфети од повеќе квалитети од кои меѓу другото располагаме со ДАМАСТ од Чешко потекло, кој го изработуваме
согласно бараните димензии , бои и квалитети, во посакувана количина.
Набавка и монтажа на ТЕПИСОНИ за конференциски сали и други деловни објекти од разен квалитет и бои,од кој најдобра и
редовна соработка имаме со фабриките од БЕЛГИЈА.
Од друга палета работиме и со БРИСАЧИ за пред врата за деловни објекти во повеќе квалитети и бои , согласно
вашите потреби, за внатрешни и надворешни простории.
Во досегашниот работен век се воведовме со паролата ПРИЈАТЕЛ НА ВАШИОТ ДОМ , па ПОВЕЛЕТЕ да се уверите дека сеуште
постоиме и сме тука за вас.

Работно време:

Пон - Петок: 09:00 - 20:00
Саб - Нед: 09:00 - 16:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

fb Instagram

Read 83 times Last modified on Вторник, 07 Јули 2020 13:18
More in this category: Burimi Textile Company »
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org