Ресторани

Почетна :: Ресторани

Престиж Компани

Вторник, 23 Јуни 2020 13:10
Rate this item
(0 votes)

Престиж компани е оператор за погребални услуги. Со дејноста се занимаваме од 1992 година. Вршиме продажба на секаков вид погребална опрема, како и превоз на починати лица во земјата а и надвор од неа, со вклучено обезбедување на целата потребна документација за превоз од странство кон дома и обратно.
На нашите клиенти им стоиме на располагање 24 часа секој ден во неделата.

Работно време:
Пон - Нед: 24/7


e-mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web:

fb Instagram

Read 19 times Last modified on Среда, 24 Јуни 2020 05:57
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org