Directory Details

All in One Map :: Details

АДВОКАТ БОРО ТАСЕВСКИ

Вторник, 16 Јуни 2020 12:40
Rate this item
(0 votes)

Граѓанско, кривично, стопанско, семејно право, составување на договори и правно советување.

Работно време:
Пон - Петок: 08:30 - 16:30
Сабота: 10:00 - 14:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

fb Instagram

Read 14 times Last modified on Вторник, 16 Јуни 2020 12:52
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org