Ресторани

Почетна :: Ресторани

Генекс компани

Среда, 10 Јуни 2020 13:42
Rate this item
(1 Vote)

Искуствата, модерните технологии и експертските решенија се само неколку атрибути на Генекс Компани. Растејки од 2000та година, Генекс Компани, порано позната како "Уни Генекс" е меѓу водечките компании за преработка на дрво и производство на палети.

Нашата компанија има три главни насоки:
- производство на палети,
- палетни колари,
- рециркулација на половни палети.

 

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 17:00
Саб - Нед: 08:00 - 17:00

e-mail:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web:

fb Instagram

Read 27 times Last modified on Вторник, 30 Јуни 2020 05:56
More in this category: Елмотерм »
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org