MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Д-р Анчевски

Tuesday, 09 June 2020 12:51
Rate this item
(1 Vote)

logo

Дерматолошко естетска ординација "Д-р Анчевски" нуди широка палета на услуги с примена на најсовремена технологија:
- ласерски третмани
- Ботокс
- Филери
- Микродермоабразија
- Хемиски пилинг
- Мезотерапија
- Дерматолошка козметологија
- Ласерска епилација
- Ласерско отстранување на тетоважи
- Радиобранова терапија за отстранување на кожни промени
- Затегнување на кожа на лице и тело, топење на масти и целулит
- Дијагностика и терапија на кожни заболувања
- Компјутеризирана дерматоскопија
- ПУВА терапија, Озонотерапија
- Дерматохирургија
- Електрокаутеризација
- Дијагностика и третмани на сексуално преносливи болести
- Склерозирање на прошитени вени
- Отстранување на капилари и венули
- Алерголошки тестирања
- Доплер дијагностика

 

Работно време:
Пон - Пет: 09:00 - 21:00
Саб : 10:00 - 14:00
Нед : не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:www.ancevski.com.mk

fb Instagram

Read 91 times Last modified on Monday, 15 June 2020 10:01
More in this category: Дермаплус »
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org