MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

НАТАША-ЕНЏЕЛ

Thursday, 23 July 2020 06:11
Rate this item
(0 votes)

Нашиот новоотворен салон се наоѓа во Скопје поточно општина Карпош,на ул.Илинденска бр.93 локал 7.(спроти Зоолошка градина).Локалот е отворен пред 3 месеци.Салонот нуди неколку вида на услуги како на пример:
-Депилација
-Маникир
-Педикир
-Нега на лице
-Масажа на тело
Сите услуги ги извршува лиценцирано лице.Користиме производи со докажан квалитет.Работиме со производи како Depilieve,производите на Afrodita S,Kyara Sky,Anesi,cristal Nails и многу други..Ви гарантираме дека секоја услуга ќе биде со врвен и траен квалитет,салонот е со пријатен амбиент,а вработените ќе се погрижат за вашата удобност и релаксација..
Ви нудиме да го посетите нашиот салон и да се уверите во горенаведеното
Со почит,
Салон за убавина Наташа "Angels"

Работно време:

Пон - Саб: 09:00 - 20:00
Недела: не работиме

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
web:

fb Instagram

Read 114 times Last modified on Thursday, 23 July 2020 09:17
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org