MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Еурефи Инженеринг

Wednesday, 22 July 2020 13:16
Rate this item
(0 votes)

 

Компанијата започнува со работа на 01.01.2007 година,составена од тим на искусни професионалци,докажани експерти за угостителска опрема,намештај,завршни работи во градежништво,ентериери и опремување на секаков вид јавни и приватни објекти.

Препознатливиот стил на работење кој се одсликува со 24 часовна посветеност за потребите на нашите клиенти,ne прави различни од компаниите со сличен профил и ја преставува нашата компанија на врвот во регионот.

Работно време:

Пон -Саб: 08:00 - 16:00
Нед: не работиме

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:www.eurefi-eng.com

fb Instagram

Read 101 times Last modified on Wednesday, 22 July 2020 13:25
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org