MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Виола Центар за Убавина

Wednesday, 22 July 2020 06:13
Rate this item
(0 votes)

Viola Beauty Center e спа центар кој постои веќе 5 години. Лоциран е во центарот на градот Битола во близина на Саат Кулата.
Viola beauty
Viola relax
Viola fitness
Viola hair and style
Со помош на врвната козметика на Thalgo, апаратурата и стручниот кадар, за вас обезбедуваме комплетна животна промена. Почнувајќи од: решавае на проблемите со вашата кожа, емоционалната грижа за самите себе, грижата за своето тело во однос на изгледот и од нутриционистички аспект кој ќе прикаже неспоредливи резултати. 

Работно време:
Пон - Саб: 09:00 - 20:00
Недела: не работиме

e-mail: 
webwww.violabeautycenter.com.mk

fb Instagram

Read 84 times Last modified on Wednesday, 22 July 2020 06:23
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org