MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Гастро макс

Tuesday, 21 July 2020 13:18
Rate this item
(0 votes)

Logo

GastroMax е фирма која се занимава со производство и дистрибуција на професионална гастрономска опрема за угостителски објекти. Нудиме комплетна услуга, од проектирање 3Д “тродимензионален” визуелен приказ на елементите од објектот па се до нивно производство, монтажа и пуштање на функција.
Исто така GastroMax нуди редовно одржување и сервисирање на опремата.
GastroMax е основана со намера за исполнување на празнините во областа на гастрономијата, со посебен акцент на комбинација на квалитет и дизајн. Ние веруваме дека квалитетот и дизајнот се основните карактеристики на производите во гастрономијата. Ние се обидуваме да ја преземеме водечката улога на комбинација на квалитетот на производите со убави дизајни.
Нашата компанија е опремена со искусни и вредни работници кои се обидуваат да ги оживеат вашите очекувања. Ние нудиме долготрајна услуга, квалитетни производи, феноменално дизајни, чесност, брза испорака и идеални цени.
GastroMax се занимава со производство на професионална опрема за индустриски кујни. Ние нудиме производи за готвење, печење, ладење, подготовка на храна, витрини, барови, итн за да ги задоволиме потребите во областа на гастрономијата.

Работно време:

Пон -Саб: 08:00 - 16:00
Нед: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: www.gastromax.mk

fb Instagram

Read 110 times Last modified on Wednesday, 22 July 2020 13:24
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org