MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Тенико трејд

Friday, 17 July 2020 13:18
Rate this item
(0 votes)
Трговија на големо и мало со 3D ѕидни панели, репроматеријали за прехранбена индустрија, опрема за пакување
Застапници на холандската компанија WallArt - производител на 3D ѕидни панели
Овластен застапник на германската фирма DOHLER за производство на овошни концентрати, ароми и емулзии, за сите видови пијалаци, сладолед и овошен јогурт
Овластен застапник на словенечката компанија GOLDPACK за машини и опрема за пакување
 
Работно време:
Пон - Пет:  08:00 - 16:00
Саб - Нед: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: www.teniko.com.mk

fb Instagram

Read 98 times Last modified on Friday, 17 July 2020 13:30
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org